In The Name Of Cobain

Kapela

Pro tuto partu muzikantů z Nirvana tribute Czech - In The Name Of Cobain je stylizace a feeling koncertů Nirvany srdeční záležitostí. Kapela je fanoušky považována za nejvíce autenticky propracovaný revival Nirvany v ČR, na Slovensku i v Německu. Mohou nabídnout kromě standardního vystoupení i unplugged show s jeho pravou atmosférou a vizuelními prvky, která byla odehrána v New Yorku v roce 1994. Nirvana Tribute Czech je založena pro všechny fanoušky a příznivce živých vystoupení k připomenutí legendy Kurta Cobaina a jeho nadčasového zpracování stylu hudby.

KURT COBAIN - Martin Hájek - zpěv, kytara

- je zakladatelem kapely Nirvana Tribute Czech a členem pop-rockové kapely W.A.F., kde je i autorem textů některých písní. Když se v patnácti letech učil hrát na kytaru, jeho repertoár tvořily hlavně písně Nirvany. I díky tomu je pro něho Nirvana srdeční záležitostí.  Jeho cílem je ztvárnit revival Nirvany natolik autenticky, aby jeho zpěv, vzhled i show,kterou Kurt dělal, působila přirozeně a identicky.

DAVE GROHL - Dominika Plešingerová - bicí

- je nejmladším členem této kapely a příznivcem surového stylu hraní na bicí nástroje. Hrála ve white-rockové kapele Michael,se kterou kromě koncertů jezdili každoročně v zimním období vánoční rockový muzikál Narozený. A ač se to s Nirvanou stylově bije,nasbírala zde mnoho hráčských zkušeností. 

KRIST NOVOSELIC - Bedřich Hájek - basová kytara

- ač hraje 20 let na bicí a prošel coby dobrý a talentovaný bubeník mnoha kapelama (- např. Mother's Angels), když tahle parta sháněla basáka, hned se nabídl na tento post, protože miluje Nirvanu a po spousty letech za bicíma si chtěl pořádně zapařit na pódiu a nesmírně ho to baví :) Hraje a hostuje stále v mnoha kapelách (krom Nirvany ve všech na bicí), z nich se ale aktuálně nejvíc věnuje právě Nirvaně a krátce nové české autorské granžové kapele Fatal Error, kterou nejvíce a zásadně inspirovala také právě Nirvana a stylem a feelingem k ní má velmi blízko.

PAT SMEAR - Vladimír Zotov - doprovodná kytara

PAT SMEAR - Vladimír Zotov - doprovodná kytara

je dlouholetým kytaristou kultovních Walk choc Ice, příznivcem Hendrixe, Kobaina i šampaňského. Nyní chystá svůj osobní projekt a zároveň působí jakožto PAT SMEAR (doprovodná kytara) v Nirvaně Tribute...